Британські солдати прибули до Естонії для протидії ймовірній агресії РосіїПерша група військовослужбовців Великої Британії прибула на територію Естонії для протистояння можливій російській агресії.


На даний момент до Естонії прибуло 120 британських військових,а загалом заплановано, що військовий контингент Великобританії в Естонії налічуватиме 800 вояків. Всі вони мають прибути до Східної Європи до квітня цього року. Очільник британського міністерства оборони Майкл Феллон зауважив, що ціллю розміщення військових є передусім стримування агресії Російської Федерації. Феллон наголосив, що через наявне зростання ймовірності загрози від Росії існує потреба в підтримці союзних країн на східному рубежі НАТО. Однак урядовець зауважив, що контингент виконує виключно функцію захисту і не має на меті дестабілізувати регіон або підбурювати до загострення конфлікту з офіційною Москвою. Крім того, Майкл Феллон повідомив, що ця група військових Великобританії є найбільшим переміщенням солдатів країни на території Європи після закінчення «холодної» війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на територію країн Балтії та Польщі має прибути чотири тисячі укомплектованих технікою військовослужбовців НАТО в рамках посилення захисту східних кордонів Альянсу від наростаючої загрози РФ.


Британські солдати прибули до Естонії для протидії ймовірній агресії Росії Британські солдати прибули до Естонії для протидії ймовірній агресії Росії Reviewed by Леся Іваночко on 14:40 Rating: 5