Заява Клімкіна з Криму викликала сказ у Москві

Картинки по запросу Рогозін


Одіозний Рогозін від злості образив главу МЗС України.


Віце-прем'єр російського уряду Дмитро Рогозін обізвав главу МЗС України Павла Клімкіна "тормоз" за обіцянку повернути українському півострову свободу, втрачену три роки тому.

У суботу український міністр на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що в 2014 році у жителів півострова забрали свободу, пообіцявши спільно повернути її назад, передає Ukr.Media.


Запис Клімкіна викликав нервову реакцію у російських чиновників, які поспішили відреагувати. Так одіозний російський політик Рогозін обізвав Клімкіна словом "тормоз", вважаючи що кримчани і так вже вільні.


При цьому колишній телеведучий і член ради федерації Росії Олексій Пушков заявив, що жителі Криму вже "отримали свободу від блокади, тортур і переслідувань".


При цьому ЗМІ нагадують, що світове співтовариство відмовляється визнавати анексію українського півострова російськими військовими і вимагає його повернення Україні.

Заява Клімкіна з Криму викликала сказ у Москві  Заява Клімкіна з Криму викликала сказ у Москві Reviewed by Леся Іваночко on 14:50 Rating: 5