Вжахнутися можна: Андрій Рева розкрив всю правду про стан медицини в Україні. Такого не очікував ніхтоРева: Медицина в Україні не може нікого лікувати.

Система охорони здоров’я в країні не відповідає соціально-економічним реаліям.


Коли соціально-економічна ситуація в змінилася, Україна отримала систему медицини, яка не може нікого лікувати. Про це повідомив міністр соціальної поліції Андрій Рева в ефірі “112 Україна”, передає Корупція. інфо

“Мало що змінилося з тих часів до сьогоднішнього дня. За великим рахунком, і система медицини, яка у нас була, вона була побудована в інших економічних умовах, для інших соціальних умовах і з зовсім іншими фінансовими можливостями щодо її змісту.Коли ситуація соціально-економічна змінилася, а система залишилася тією ж, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати “, – сказав Рева.

Нагадаємо, перехід на страхову медицину в Україні планують вже в цьому році. МОЗ виніс на громадське обговорення законопроект, яким створюється спеціальний орган медстрахування і змінюються правила фінансування лікарень.Після місяця обговорення документ подадуть в Раду.

Раніше ми проаналізували проект і дізналися, якою медицина України буде в майбутньому.

Вжахнутися можна: Андрій Рева розкрив всю правду про стан медицини в Україні. Такого не очікував ніхто Вжахнутися можна: Андрій Рева розкрив всю правду про стан медицини в Україні. Такого не очікував ніхто Reviewed by Леся Іваночко on 09:52 Rating: 5