АМКУ змусив одного з найбільших українських мобільних операторів переглянути тарифи

Картинки по запросу мобільних операторів

 Один з найбільших українських мобільних операторів "Київстар" розробив нові тарифні плани, відповідно до яких вартість дзвінків на фіксовані і мобільні мережі буде однаковою. 


Як повідомляє "РБК-Україна", таку інформацію озвучила державний уповноважений Антимонопольного комітету Марія Процишен. За її словами, відомство ще влітку минулого року рекомендувало "Київстару" підкоригувати тарифи відповідним чином. Але мобільний оператор виконав цю рекомендацію по-своєму.

 АМКУ угледів у цьому порушення і розпочав провадження. "На сьогодні "Київстар" повідомив АМКУ про намір ввести тарифи, в яких плата за дзвінки на фіксовані мережі буде прирівняна до плати за дзвінки на мережі інших мобільних операторів", – повідомила Процишен. 

Робочий варіант нових тарифів уже лежить на розгляді в Антимонопольному комітеті і, за попередніми висновками, вони відповідають озвученим вимогам. Остаточно все стане зрозуміло стосовно виконання рекомендацій тільки після того, коли тарифи будуть офіційно запущені.

Источник: http://expres.ua...

АМКУ змусив одного з найбільших українських мобільних операторів переглянути тарифи АМКУ змусив одного з найбільших українських мобільних операторів переглянути тарифи Reviewed by Леся Іваночко on 11:37 Rating: 5