Семенченко звернувся до депутатів з жорсткою заявою: від почутого їх кинуло в жарВи впевнені, що ваша "дружба" з Порошенком і Аваковим буде тривати нескінченно?


Що відбувається зараз з Володимир Парасюк


Колона патріотів прорвалася через блокпости і до зубів озброєний спецназ поліції. Дізнавшись про підготовлюваний штурм редуту на Бахмуті, ветерани Донбасу, Айдару, ОУН, цивільні патріоти України сформували автоколону в Харкові і виїхали на допомогу побратимам. Ніякої "стандартної перевірки" про яку пише Аброськін, вони проходити не відмовлялися. Їм просто заборонили проїзд. І не тому, що чекали ДРГ, а тому що хотіли знову почати з цими ДРГ торгувати.

В результаті сутички біля Слов'янська Володя отримав отруєння газом, а дале колонна розділилася. Велика частина прорвалася в Бахмут і я зараз потискую хлопцям руки. Менша частина залишилася відволікати увагу. Зараз Володю не пускають в машину, намагаються вирвати з рук телефон і стріляють. Поки в повітря. Ми не можемо зараз йому допомогти. Нам треба триматися тут

Я хочу звернутися до колег по парламенту. Ви впевнені, що ваша "дружба" з Порошенком і Аваковим буде тривати нескінченно? Ви мовчите зараз, завтра, коли ось також демонстративно плювати на Закон будуть і щодо вас - промовчать інші. Ви дійсно хочете відчути підошву чобота у себе на шиї? Питання риторичне.

Володю, тримайся.

Семенченко звернувся до депутатів з жорсткою заявою: від почутого їх кинуло в жар Семенченко звернувся до депутатів з жорсткою заявою: від почутого їх кинуло в жар Reviewed by Леся Іваночко on 20:01 Rating: 5