Леонід Кравчук придумав, як зганьбити Росію на весь світ

Підписаний в 2004 році в Будапешті меморандум про гарантії суверенітету України ще можна використовувати.

Таку думку висловив екс-президент України Леонід Кравчук, виступаючи в ефірі Першого національного телеканалу, зазначають Патріоти України.

«Меморандум ще не втрачений зовсім. Скажімо, можна вже сьогодні підняти питання про міжнародну конференцію на тему того, як дотримуються умови меморандуму, підписаного в 1994 році», - сказав перший президент України.

Старий політик припустив, що Росія як один із підписантів меморандуму відмовиться від участі в цій конференції.

«І тоді світ побачить, хто бере участь у дотриманні умов документа міжнародного рівня. Ми піднімемо питання, позначимо, що якщо сьогодні так ставитися до міжнародних документів, значить, ніхто їх поважати не буде», - зазначив Леонід Макарович.

На його думку, неприйнятним є підхід західних лідерів, які ділять прийняті документи на більш важливі і менш важливі для виконання. «Навіщо їх тоді приймати? Усі міжнародні документи повинні виконуватися. Ми повинні підняти це питання і щоб міжнародне співтовариство про нього почуло», - резюмував Кравчук.

Як відомо, після розпаду СРСР Україна успадкувала значний ядерний арсенал. За ініціативою тодішнього президента нашої держави Кравчука та під шаленим тиском Заходу 16 листопада 1994 Україна приєдналася до договору про нерозповсюдження ядерної зброї, після чого її передали для утилізації в РФ, а ядерні держави, у тому числі Росія, зобов'язалися гарантувати Україні безпеку.

Джерело: http://patrioty.org.ua/
Леонід Кравчук придумав, як зганьбити Росію на весь світ Леонід Кравчук придумав, як зганьбити Росію на весь світ Reviewed by Леся Іваночко on 15:57 Rating: 5