Піш0в з жuття зірка “Бумера”: знайшлu у власній квартиріУ Москві знайшли мертвим відомого російського стендап-коміка Олександра Шаляпіна. За інформацією ЗМІ, причиною смерті стало самогубство. Чоловікові був усього лише 41 рік.

Про цю сумну новину повідомляє Telegram-канал Mash.

Олександра виявила мертвим вдома дружина рано вранці. Вона викликала швидку, але для допомоги було вже занадто пізно. Зараз на місці працюють правоохоронці.

Відзначається, що тіло Шаляпіна виявила вдома його дружина. Жінка викликала швидку. В даний час на місці знаходяться медики і поліцейські. Правоохоронці розбираються в обставинах події.


Як повідомляють російські федеральні телеканали, 41-річний комік проживав в квартирі на Хорошевському шосе, де і було виявлено його тіло.


Олександр Шаляпін, фото Telegram

За словами дружини, у Шаляпіна останні 20 років були проблеми з алкоголем, а останні роки він перебував на лікуванні в клініці в Бєлгороді. У Москву він приїхав кілька днів тому.

Менеджер Шаляпіна вже підтвердив, що це був суїцид:

“Він перебував у депресії, дружина все підтвердила. Ми з ним давно не спілкувалися. Останнім часом він був на реабілітації, лікувався від алкоголізму. Вийшов у четвер, приїхав додому і не оговтався! У нас були підтверджені концерти на лютий …”

Олександр Шаляпін найбільш відомий як один з учасників Stand Up Show на російському каналі ТНТ. Свій шлях у гуморі він почав у КВК, також він працював у команді шоу “Велика різниця” на Першому каналі. Останніми роками він грав у виставах ТЕАТРА.DOC, а також був ведучим на російських телеканалах A-one і 2×2. Окрім цього, він зіграв низку ролей у кіно, у тому числі й у картині “Бумер. Фільм другий”.

Источник