СТАЛО ВІДОМО!! Сили АТО мали шанс цілком відвоювати Луганськ

Картинки по запросу Сили АТО

 Питання запровадження в Україні воєнного стану буде актуальним доти, доки на сході триватиме війна. Про це заявив народний депутат Дмитро Ярош. За його словами, його досі не запровадили, бо це не вигідно певній групці людей. "Він у першу чергу, не потрібен олігархату. Саме тому його не приймають", – переконаний Ярош. 

Він додав, що якби ресурси держави мобілізували ще три роки тому, то війну на Донбасі давно можна було б виграти. "Я в цьому переконаний. Ми ж заходили в Донецьк. "Айдар" доходив до середини Луганська. Однак, потім надійшли накази: зупинитись, потім відійти. А все можна було вирішити ще тоді", – наголосив нардеп.

 Також, за словами Яроша, ускладнюють процес і заяви української влади, які як мантру повторюють: "Ми не можемо виграти у цій війні". "Це ретранслюється наниз. І будь-який солдат в окопі знає, що він "не може виграти війну", – пояснив депутат, якого цитує 24tv.ua.
Источник: http://expres.ua....

СТАЛО ВІДОМО!! Сили АТО мали шанс цілком відвоювати Луганськ СТАЛО ВІДОМО!! Сили АТО мали шанс цілком відвоювати Луганськ Reviewed by Леся Іваночко on 17:56 Rating: 5