СКІЛЬКИ ЦЕ ЩЕ ТРИВАТИМЕ: Порошенко дає невтішні прогнози!. ДО чого нам готуватись?
Президент Петро Порошенко заявляє, що війна та російська військова загроза збережуться для України на тривалу перспективу, – передаєКорупція Інф

Про це глава держави повідомив під час церемонії випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, що відбувалась у Міноборони.


Порошенко “Війна та російська військова загроза на тривалу перспективу вимагають дедалі більшої кількості кваліфікованих кадрів”, – наголосив Порошенко.

“Досвід боїв, які з честю пройшли Збройні Сили України, відбиваючи російську агресію, доводить, що центральною фігурою у сучасному бою був і залишається добре підготовлений і добре навчений офіцер-керівник, і саме від його компетентності, професіоналізму та патріотизму залежить результат, залежить перемога, залежать життя воїнів”, – додав президент.

СКІЛЬКИ ЦЕ ЩЕ ТРИВАТИМЕ: Порошенко дає невтішні прогнози!. ДО чого нам готуватись?  СКІЛЬКИ ЦЕ ЩЕ ТРИВАТИМЕ: Порошенко дає невтішні прогнози!. ДО чого нам готуватись? Reviewed by Леся Іваночко on 22:13 Rating: 5