"РАЗ НА МІСЯЦЬ НА ПЕРЕДОВУ": З’ЯВИЛАСЯ ЦІКАВА ІДЕЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МІНІСТРІВ

"Раз на місяць на передову": З’явилася цікава ідея для українських міністрів
На думку Георгія Туки, це змінить спосіб мислення та уявлення про цінність людського життя.


Представникам влади України варто частіше відвідувати зону антитерористичної операції на сході України. Таку ідею в інтерв’ю "Обозревателю" висловив керівник і засновник волонтерської групи "Народний тил", колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Новину передають /patrioty.org.uа.

За його словами, урядовцям було б корисно хоча б раз на місяць їздити на Донбас. "Про всяк випадок я в обов’язковому порядку ввів би відвідини урядовцями передової. Не з героїчним виглядом проїхатися комфортним потягом у Краматорськ і розповідати про свій сміливий вчинок. А безпосередньо на передову. Хоча б одну ніч там провести. Приїжджати, наприклад, раз на місяць на передову", – зазначив Тука.

На його думку, це змінить спосіб мислення та уявлення про цінність людського життя. "(Це змінить. – Ред.) уявлення про важливість загальнолюдських цінностей, незалежної України, життя тих, заради кого ми можемо спокійно пересуватися, користуватися електроенергією, телефоном", – переконаний Тука.

"РАЗ НА МІСЯЦЬ НА ПЕРЕДОВУ": З’ЯВИЛАСЯ ЦІКАВА ІДЕЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МІНІСТРІВ  "РАЗ НА МІСЯЦЬ НА ПЕРЕДОВУ": З’ЯВИЛАСЯ ЦІКАВА ІДЕЯ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МІНІСТРІВ Reviewed by Леся Іваночко on 20:33 Rating: 5