Журналіст показав, куди йдуть гроші, які призначпені для ремонту доріг. Ви будете шоковані побаченимПодивіться на перше фото.


Так виглядає більшість українських доріг цієї весни. А тепер подивіться на друге – так виглядає маєток начальниці управління кадрів “Укравтодору” – Оксани Яценко.Вона має офіційну зарплату в 7 тисяч гривень. Але саме від її підпису залежить затвердження на посадах всіх керівників облавтодорів. “Звідки це?”- “Спадщина!” – відповідає Яценко. “Від кого?” – “До побачення!”.


І це, як ви розумієте, не вся її нерухомість. А на третьому фото маєток Володимира Сущенка – заступника гендиректора “Укравтодору”. Він нещодавно “спалився” на тому, що обговорював в ресторані дерибан міжнародніх кредитів на ремонт доріг. Як ви розумієте, і Яцеко, і Сущенко чудово проводять час в своїх маєтках, а не в СІЗО. Поки ви псуєте диски через жахливі ями на дорогах. Volodymyr Omelyan такого ганебного стану доріг як сьогодні, я не бачив ніколи. І пояснення нового глави “Укравтодору” поляка Новака, що дороги погані, бо грошей мало, мене якось не переконують. Поки такі Сущенки та Яценки живуть в маєтках, маючи мізерні зарплати. А ті, хто їх покриває, дерибанять мільярди на ремонті доріг.Журналіст показав, куди йдуть гроші, які призначпені для ремонту доріг. Ви будете шоковані побаченим Журналіст показав, куди йдуть гроші, які призначпені для ремонту доріг. Ви будете шоковані побаченим Reviewed by Леся Іваночко on 14:42 Rating: 5