Самий невірний знак зодіаку: хто він?

Або не він, а вона. Ми не будемо ділити невірних на чоловіків і жінок, а просто складемо найправдивіша в світі рейтинг зрадників за знаками зодіаку.

Хочеш дізнатися, хто на першому місці?

Почекай трохи, зараз дізнаєшся, хто ж він - самий невірний знак. Ми вирішили складати цей рейтинг з кінця.
12 місце - Скорпіон

Раптово! Гіперсексуальний, диявольськи привабливий і харизматичний Скорпіон, якому все готові віддатися з першого погляду - найвірніший знак. Правда, не факт, що всі готові приймати таку вірність. Скорпіон не змінює не тому, що він такий благородний, а тому, що не бачить сенсу шукати нову жертву, поки стара ще тріпається.
11 місце - Козеріг

Козеріг не змінює, тому що не розуміє, який сенс ризикувати всім, що нажито непосильною працею, і прикладати купу зусиль, щоб в результаті отримати секс? У нього ж і так є секс. "Де логіка?" - Питає нас Козеріг. Немає логіки. Так, Козеріг правда поєднує в одному реченні слова "секс" і "логіка", І ніде йому не тисне.

10 місце - Телець

Тельцю стрьомно. У нього все так добре і стабільно, будинок повна чаша, дача по вихідним, котик і пироги в духовці - і все це втратити через якийсь інтрижки? Та ну її до біса! Потім, знову ж таки, заново одружитися - починай з початку всю цю тяганину? Ні вже.
9 місце - Водолій

Якщо Водолія щось не влаштовує - Водолій розлучається. Тому що змінювати неблагородно, негігієнічно і взагалі фу. Знову ж, Водолії люблять набрехати з три короби, але тільки і виключно з любові до мистецтва. А брехати по необхідності - немає, так Водолії не грають.
8 місце - Ваги

Ваги ніколи не змінюють спонтанно. Їм потрібно все зважити, обміркувати і вирішити: чи хочу я, чи можу я, це саме я ... І поки вони зважують - все, поїзд пішов. Ну і добре, не дуже-то й хотілося.
7 місце - Діва

Зізнаємося чесно, ми поставили Дев на 7 місце просто так, треба ж було їх кудись поставити. Деякі Діви змінюють. Деякі - немає. В принципі, це зовсім неважливо. Тому що навіть якщо у Діви 5 сексуальних партнерів одночасно, то:

1) про це ніхто ніколи не дізнається;

2) якщо небо впаде на землю і про зраду Діви дізнаються - Діва викрутиться. Пробували коли-небудь переспорити Діву? Ото ж бо ж.
6 місце - Риби

Риби змінюють партнеру кожен день. Іноді три рази в день. Подейкують, особливо пристрасні натури доходили і до десятка зрад менш ніж за добу! Але, правда, виключно у власних сексуальних фантазіях. Що ж стосується реальної фізичної зради, то Риби змінюють тільки і виключно з великої любові. А ось скільки разів в житті Риба закохається по вуха, вам ніхто не передбачити не зможе. Це дивлячись яка Риба.
5 місце - Лев

Леви не змінюють, поки їх все влаштовує. Тобто поки їх належним чином вихваляють і обожнюють. Проблема в тому, що неможливо підвищувати градус захоплення Львом вічно, і рано чи пізно Лев вирішить, що два залицяльника всяко краще одного. А три - краще двох. А ще краще - десять! Адже головне ж не секс, головне - щоб все навколо знали, як феєрично велелюбний Лев, і тихо заздрили. Р-р-р!
4 місце -Близнюки

Близнюки не надають вірності ніякого значення, тому що головне правило життя Близнюків - "до біса правила!". Близнюки не терплять обмежень, тим більше в особистому житті. Втім, Близнюки майже ніколи не заводять собі постійних коханців. Тому що мінливість - друге ім`я Близнюків.
3 місце - Рак

І знову раптово! Трійку лідерів замикають тихі, сором`язливі, романтичні, ніжні і дуже-дуже сімейні Раки. Які так само тихо, сором`язливо і романтично регулярно ходять наліво. Нам здається, що таким чином вони відновлюють рівновагу у всесвіті: повинні ж і у Раків бути якісь недоліки!
2 місце - Овен

Овнам потрібно не просто все найкраще, Овнам потрібен ідеал. Проблема в тому, що якщо знайти ідеал і довго на нього дивитися, можна знайти купу недоліків. І все! Усе! Починаймо її знову!
1 місце - Стрілець

Ось! Ось він, самий невірний, самий непостійний знак зодіаку! Знаєте, чому Стрільці одружуються і виходять заміж за 5-6 разів, а то й більше? Ні, не тому, що подружжя не витримують зради Стрільців, а тому, що Стрільцям нудно все життя змінювати одного й того ж людині. І з цим знанням нам всім доведеться якось далі жити, так.

Самий невірний знак зодіаку: хто він?  Самий невірний знак зодіаку: хто він? Reviewed by Леся Іваночко on 19:53 Rating: 5