АКТИВІСТ ПРО АБОНПЛАТУ ЗА ГАЗ: ГОВОРИВ ЗІ СВОЄЮ МАТІР’Ю. ЇЇ РЕАКЦІЯ НА ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ: «ЦЯ ВЛАДА ХОЧЕ ЗНИЩИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!»АКТИВІСТ ПРО АБОНПЛАТУ ЗА ГАЗ: Говорив зі своєю матір’ю. Її реакція на цю інформацію: «Ця влада хоче знищити український народ!»

Говорив зі своєю матір'ю.
Її реакція на цю інформацію, дослівно: "Ця влада хоче знищити український народ!".Першоквітневий жарт від НКРЕКП, від якого зовсім не смішно - 92 грн. фіксованої абонплати на місяць фактично за повітря, не залежно від того, яку кількість газу було використано! Передає goruzont.


Для значної кількості людей літнього віку сумарна сума незрозумілого стягнення за рік - це практично розмір їхньої місячної пенсії.
Також варто очікувати, що це підвищення автоматично потягне за собою зростання вартості соціальних продуктів харчування, зокрема, підвищиться ціна на хліб.

Опалення знову подорожчає, оскільки теплогенеруючі компанії також сплачуватимуть за доставку, до того ж, значно більші суми, ніж населення.
Я вже з острахом, чесно кажучи, чекаю який "смішний" сюрприз ця влада підготує на 1 квітеня 2018 року.

Можливо це буде Національна комісія з регулювання кисню, де кожен українець сплачуватиме окремо за кожен свій вдих легенями повітря і окремо для кожної особи (від малого до великого) буде введено екологічний податок за забруднення навколишнього середовища викидами вуглекислого газу?
Якщо-що влада має аж цілий рік часу для того, щоб підібрати "свого" довіреного юного кандидата на голову цієї комісії зі складу топ-менеджменту заводів "Рошен". Бажано з Липецької фабрики на Росії, щоб не зраджувати своїм традиціям.

Зважаючи на весь цей сюр (фактичний та потенційний), надалі можливі виключно два шляхи розвитку подій в Україні:
1. Цілковите знищення українського народу цією владою.
2. Бунт, який змітатиме на своєму шляху все, що має хоча б мінімальний асоціативний зв''язок з теперішніми керманичами.
Існує ще третій варіант - це дострокові вибори ВР та Президента.
Це наразі найоптимальніший варіант для України.
Але, зважаючи на всі наявні кроки влади, цілком зрозуміло, що вона не планує найближчим часом погодитися на такий крок.

АКТИВІСТ ПРО АБОНПЛАТУ ЗА ГАЗ: ГОВОРИВ ЗІ СВОЄЮ МАТІР’Ю. ЇЇ РЕАКЦІЯ НА ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ: «ЦЯ ВЛАДА ХОЧЕ ЗНИЩИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!»  АКТИВІСТ ПРО АБОНПЛАТУ ЗА ГАЗ: ГОВОРИВ ЗІ СВОЄЮ МАТІР’Ю. ЇЇ РЕАКЦІЯ НА ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ: «ЦЯ ВЛАДА ХОЧЕ ЗНИЩИТИ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД!» Reviewed by Unknown on 21:07 Rating: 5