Прихильники блокади у Києві атакували відділення "Альфа-банку" та офіс Ахметова (фото)


Протестувальники зламали вивіску та розбили вікна у банку. Розбити вікна в офісі Ахметова не вдалося, бо вони виявилися броньованими.


Акція проти "Альфа-банку". Фото:https://strana.ua/Прихильники економічної блокади Донбасу, які проводять сьогодні мітинг на Майдані Незалежності у Києві, здійснили напад на найближче відділення російського "Альфа-Банку". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Страна.


Близько ста активістів зібралися біля відділення, деякі почали кидали у вікна банку каміння. Потім протестувальники зламали вивіску "Альфа-Банку".

Поліцейські встановили кордон навколо відділення банку, але не перешкоджали учасникам акції. Потім почалося зіткнення з правоохоронцями, які у відповідь застосували сльозогінний газ. Деякі поліцейські отримали пошкодження.

В результаті акції прихильникам блокади вдалося розбити вікна "Альфа-Банку".Інші активісти піднялися з Майдану Незалежності до Михайлівського собору і почали закидати камінням і петардами вікна одного з офісів компанії "СКМ", що належить олігархові Рінату Ахметову. Про це повідомив сайт УНН.

Біля стін Михайлівського собору вишикувалися правоохоронці, які також не намагались перешкоджати активістам

Розбити вікна не вдалося, оскільки вікна офісу виявилися броньованими. Потім прихильники блокади повернулися назад на Майдан.

Прихильники блокади у Києві атакували відділення "Альфа-банку" та офіс Ахметова (фото)  Прихильники блокади у Києві атакували відділення "Альфа-банку" та офіс Ахметова (фото) Reviewed by Леся Іваночко on 22:52 Rating: 5