Бойовики в паніці повідомляють про прорив ЗСУ у районі Докучаєвська


Картинки по запросу ОБСТРЕЛ НОЧЬЮ
Українські військові ввечері у вівторок, 8 листопада, здійснили прорив на позиціях "ДНР" біля лінії розмежування, повідомляють сепатистські соцмережі.

Мешканці Докучаєвська повідомляють про безперервні обстріли з важких знарядь житлових кварталів міста. За словами місцевих жителів, обстрілу такої щільності місто вже не піддавалося досить давно.

"З таким графіком і щільністю вогню не здивуюся, якщо завтра в Докучаєвську буде укр прапор або на Гутирі днровський", - пишуть місцеві жителі в соціальних мережах.

За непідтвердженою інформацією, в результаті обстрілу вже є жертви серед мирних жителів.

"Пішли чутки про загиблих мирних.. Сподіваюся, що помиляються. Дуже сподіваюся. Стіни тріщать від вібрацій прильотів, не жартую, чую тріск", - пишуть докучаєвці.


Деякі джерела пишуть про прорив сил АТО у бік населеного пункту Оленівка. У сепаратистських соціальних мережах повідомляють про ймовірні прориви в ще декількох напрямках, в тому числі і Петрівці.
video: 

Бойовики в паніці повідомляють про прорив ЗСУ у районі Докучаєвська  Бойовики в паніці повідомляють про прорив ЗСУ у районі Докучаєвська Reviewed by Леся Іваночко on 12:57 Rating: 5