“Ти дешева ганчірка”: Ківа вразив українців гучною заявою про Насірова

Перебування відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова за ґратами є добрим сигналом.

Про це в ефірі Facebook сказав радник міністра внутрішніх справ, голова ГО "Всеукраїнського союзу ветеранів АТО" Ілля Ківа, передає Корупція. Інфо


"Те, що такого велетня як Насіров, змусили відчувати повітря Лук'янівського СІЗО, дуже добре.


Тюрма змінює, зміцнює. Кожній людині у свій час це йде на користь. Зміна цінностей відбувається у двох випадках. На війні – де вбивають і де гроші вас ніяк не відділять від смерті. І у тюрмі, де людина також змінюється.

Ще вчора Насіров був потужним велетнем, який мав можливість вирішувати долі тисяч українців. Який мав владу і гроші. Був повністю упевнений, що ці гроші вирішують усі питання. Сьогодні він жалюгідний. У мене немає до нього жалю. У чоловіка повинна бути гідність. 


Якби тобі не було боляче, страшно, сумно, ти повинен виглядати як чоловік. А не як дешева ганчірка. Що він хотів виразити своїм станом? Жалість у суспільства? Якщо він буде під крапельницями, загорнутий у простирадло зеленого кольору, це нас спонукатиме до жалю? Поставив би собі питання: "Його би вразила схожа поведінка?"

До державної установи, яку він очолював, приповзали люди у ще жалюгіднішому стані", – сказав радник керівника МВС.

Суд обрав запобіжний захід для відстороненого голови ДФС Романа Насірова. Його триматимуть під вартою 60 діб до 30 квітня 2017 року.
Відповідне рішення виніс Солом'янський районний суд Києва.

Посадовця звинувачують у співпраці з нардепом-втікачем Олександром Онищенком. Підозрюють, що він завдав збитків державі у 2 млрд грн.

“Ти дешева ганчірка”: Ківа вразив українців гучною заявою про Насірова  “Ти дешева ганчірка”: Ківа вразив українців гучною заявою про Насірова Reviewed by Леся Іваночко on 19:18 Rating: 5