Блокаду вже так просто не спинити. Народ побачив, хто і як наживається на війні — нардепБлокаду вже так просто не спинити. Народ побачив, хто і як наживається на війні — нардеп


Прочитав новину про зустріч Садового з Порошенко і Аваковим. Зрозуміло, що мова там йшла про припинення блокади торгівлі на крові.


Можливо, що Порошенко запропонував зокрема і вирішення львівського сміттєвого питання. Але ситуація полягає в тому, що блокаду вже так просто не спинити.

По-перше, до неї вже приєднались патріоти, на яких не має впливу жодна партія, або її лідер.

По-друге, для «Самопомочі» зараз вийти з процесу — це політичне самогубство і вони, на мою думку, на це не підуть.

Народ вже побачив, хто і як наживається на війні. Всі зрозуміли, що всередині країни є достатньо потужностей для вироблення електроенергії без антрациту. Очевидно що уряд може прийняти програму для знищення залежності від окупантів і реалізувати її в найближчий рік-два.

Ну і всі розуміють, що кожен день для Порошенка наближає його до неминучого фіаско. Навіть якщо він дотягне до кінця своїх повноважень, то наступні вибори президента відбудуться вже в кінці березня 2019 року.

А ці 2 роки ой як швидко пролетять!


Блокаду вже так просто не спинити. Народ побачив, хто і як наживається на війні — нардеп  Блокаду вже так просто не спинити. Народ побачив, хто і як наживається на війні — нардеп Reviewed by Леся Іваночко on 20:45 Rating: 5