Лукашенко розповів про відносини з Путіним, назвавши його «рідним братом»

Білоруський лідер Олександр Лукашенко в інтерв'ю з журналістами запевнив, що відносини між ним та його російським колегою Володимиром Путіним просто блискучі, передає replyua.net з посиланням на TUT.BY.


«Зараз дуже багато можна почути, як, говорячи про наші стосунки з Росією, згадують про якихось там посередників. Хочу всіх заспокоїти та запевнити, що між нами з Володимиром Володимировичем найкращі стосунки, і якщо виникнуть ті чи інші проблеми між Москвою та Мінськом, вони будуть вирішені з Путіним. За словами Лукашенка, можна підібрати час та зустрітися, не залучаючи посередників чи третю сторону, тому ні про яке посередництво мова вже не йде. «Ми є рідними братами, у нас немає що ділити. Цілком можливо, що настане такий час, що ми станемо один до одного спиною та будемо відстрілюватися», - зробив висновок Лукашенко.

Нагадаємо, що у лютому поточного року президент Білорусі звинуватив Росію в порушенні міждержавних договорів у зв’язку з рішенням про встановлення прикордонної зони. Більше того, Лукашенко додав, що очолювана ним країна жодного разу не вдавалася до порушень тих чи інших домовленостей з Російською Федерацією.


Лукашенко розповів про відносини з Путіним, назвавши його «рідним братом»     Лукашенко розповів про відносини з Путіним, назвавши його «рідним братом» Reviewed by Леся Іваночко on 18:25 Rating: 5