ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: Російська бойова авіація розбомбила військові об’єкти у Запорізький області!


Стали відомі нові обставини поранення шістьох бійців та пожежі на військових складах, котрі розташовані на полігоні поряд з селом Розівка Запорізька область, зазначають Патріоти України. Зразу після НП у небі помітили два неопізнних дрона. Військові спробували збити їх з зеніток, повідомляє ТСН.


“Літальні апарати намагались збити зенітними установками, проте чи вдалося знешкодити безпілотники, військові не повідомляють. Але те, що ворожа розвідка працює за багато кілометрів від лінії розмежування, викликає дуже серйозне занепокоєння. Саме у цій місцевості півроку тому ворожий безпілотник скинув кілька запалювальних бомб на склади ЗСУ, внаслідок чого сталася пожежа”, – йдеться у повідомленні.
151001152723_sukhoi_624x351_reuters_nocredit

Нагадаємо, що під час вибуху постраждало 6 охороців складів. Троє бійців отримали легкі поранення, ще одному вибухом відірвало фалангу пальця. Ще один має серйозне поранення ока. Найбільше складна травма у 31-річного бійця, в руках якого розірвалася граната. Вибухом солдату відірвало руку, а осколком пробило легені.

ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: Російська бойова авіація розбомбила військові об’єкти у Запорізький області! ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: Російська бойова авіація розбомбила військові об’єкти у Запорізький області! Reviewed by Леся Іваночко on 11:45 Rating: 5