Шокуюча правда!! Експерт розказав, чому Насіров не втік з зали суду


Усуненому від обов’язків глави ДФС Роману Насірову гарантували, що з ним все буде добре, і його відпустять в суді, якщо не виберуть запобіжний захід. 

Про це в інтерв’ю ЗМІ заявив директор Центру протидії корупції Віталій Шабунін, передає replyua.net. За його словами, до того і могло дійти, якби люди не вийшли масово вартувати будинок Солом’янського суду.


 «Він вчора міг спокійно піти, але щоб йому вийти, потрібно було поспілкуватися з людьми. Я думаю, він не був готовий до спілкування з народом, тому вирішив залишитися в суді, це було його рішення. Його ніхто не тримав силою »- зазначив Шабунін. Він підкреслив, що вчора українці показали Насірову, що існує межа, за яку почали переступати представники оточення президента Петра Порошенка.

 «І коли хтось переступає червоні лінії, гарантії не діють» – сказав антикорупціонер. Він додав, що українці здатні мобілізуватися, коли влада переступає червоні лінії. «Насіров – це одна з таких червоних ліній.

 Я б не виключав можливість масових акцій, але не думаю, що дійде до третього Майдану »- підсумував Шабунін. Як відомо, відсторонений від посади голови Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що стан його здоров’я тільки погіршується, і ніякої симуляції у цьому немає. 1 

Источник: www.amn.com.ua

Шокуюча правда!! Експерт розказав, чому Насіров не втік з зали суду Шокуюча правда!! Експерт розказав, чому Насіров не втік з зали суду Reviewed by Леся Іваночко on 12:21 Rating: 5