ШОКУЮЧЕ ЗВЕРНЕННЯ !!!! ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО НАСІРОВА. ЧИТАТИ ВСІММоя думка про Насірова давно відома, я завжди оцінював діяльність цього персонажа відверто й прямолінійно.

передає zvistka.net
Кажу прямо й зараз – уряд міг підібрати кращу кандидатуру на виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби, поки туди не поставлять повноцінного, нормального керівника.

ДФС має керувати людина, яка думає про державний бюджет, а не свої кишені. Бо те, що відбувається в цій службі зараз, – це ганьба України перед усією Європою. Кажу це, як керівник Закарпатської області, яка межує з чотирма країнами Євросоюзу й має 18 міжнародних контрольно-пропускних пунктів.

На українській митниці давно пора навести порядок, бо зараз «митник» асоціюється в людей із «хабарником, здирником, корупціонером і контрабандистом» разом узятими. Але заміна Насірова на Продана (хай і тимчасово) нічого не дасть.Це все одно, що міняти шило на мило!


ШОКУЮЧЕ ЗВЕРНЕННЯ !!!! ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО НАСІРОВА. ЧИТАТИ ВСІМ ШОКУЮЧЕ ЗВЕРНЕННЯ !!!! ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ЗРОБИВ ВІДВЕРТУ ЗАЯВУ ПРО НАСІРОВА. ЧИТАТИ ВСІМ Reviewed by Леся Іваночко on 08:27 Rating: 5