СТОЛО ВІДОМО!!!Вбивство Вороненкова: слідство знайшло ще одного ймовірного спільника кілера

Вбивця Вороненкова на місці злочину / REUTERS

У кілера, який вбив Вороненкова, могло бути двоє спільників.

 Вбивця Вороненкова на місці злочину / REUTERS МВС України розшукує можливого спільника вбивці депутата Держдуми Дениса Вороненкова Ярослава Левенця, хоча в справі може з'явитися і третій фігурант. Про це повідомили джерела, знайомі з ходом слідства, передає КоммерсантЪ. Українські слідчі вважають, що Павло Паршов, вбивця Вороненкова, і Ярослав Левенець прибули до Києва 21 березня і зняли квартиру спочатку на три дні, а потім Левенець домовився з власником квартири, що вони залишаться в ній до 25 березня. 


Слідство має зйомки відеокамер у під'їзді будинку, де вони жили, в гості до двох колишніх бійців "Донбасу" приходив ще один чоловік, ідентифікувати якого поки не вдається. 23 березня, в день вбивства Вороненкова, Левенець повинен був з'явитися в прокуратуру для дачі свідчень.

 Нагадаємо, 23 березня в центрі Києва внаслідок стрілянини колишній депутат Держдуми РФ Вороненков, який отримав українське громадянство, був убитий, його охоронець і кілер отримали поранення. Незабаром вбивця Вороненкова помер на операційному столі. Ймовірний спільник вбивці екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова Ярослав Левенець вже оголошений у розшук.


СТОЛО ВІДОМО!!!Вбивство Вороненкова: слідство знайшло ще одного ймовірного спільника кілера СТОЛО ВІДОМО!!!Вбивство Вороненкова: слідство знайшло ще одного ймовірного спільника кілера Reviewed by Леся Іваночко on 10:02 Rating: 5