“Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на ДонбасіДе саме сталася ліквідація проросійських бойовиків і скільки загинуло найманців, Андрій Шор не повідомив.

У зоні АТО ліквідована велика група проросійських найманців, які прибули на Донбас для участі у війні проти України.

Про блискучу операції українських партизан написав блогер Андрій Шор, передають Патріоти України.


“Вчера был хороший день, как оказывается. Наши бахнули полный “Урал” новеньких красивых ихтамнетов в новенькой красивой форме. Бэха прикрытия вроде бы сбежала, но не факт.

Та сторона в шоке и панике, сильно нервничает. Похоже, флаги на гробы для морга в Ростове вовремя закупили”, – зіронізував блогер.


Ця новина викликала бурю тріумфу у користувачів соцмережі, які попросили уточнити подробиці спецоперації, проте Шор навідріз відмовився розповідати про це на своїй сторінці, лише додав, що інформація достовірна. При цьому, де саме сталася ліквідація проросійських бойовиків і скільки загинуло найманців, блогер не повідомив.

Джерело:bbcccnn.com.ua
“Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на Донбасі  “Наши бахнули полный “Урал” ихтамнетов в новенькой форме. Та сторона в шоке и панике” – блогер про успіхи партизанів на Донбасі Reviewed by Леся Іваночко on 06:21 Rating: 5