ШОКУЮЧА НОВИНА!!! ЧИТАТИ ВСІМ!!! Суд нарешті вирішив, що робити з Оксаною Царевич

Суддю раніше звільнили за порушення присяги, передає Корупція.ІнфоВищий адміністративний суд України відмовив у позові судді Оксані Царевич, яка хотіла оскаржити відсторонення від посади.
Екс-суддя Печерського суду Києва Царевич оскаржувала своє звільнення у суді з жовтня 2016 року.
Зазначається, що у поданні на звільнення Царевич зазначалося, що її дії під час розгляду десяти справ стосовно водіїв – учасників акцій протестів у період з листопада 2013 року носять упереджений характер.

Нагадаємо, 29 вересня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення судді Оксани Царевич у зв'язку із порушенням присяги. У поданні зазначається, що дії судді Царевич при розгляді десяти справ щодо водіїв – учасників акцій протестів в період з листопада 2013 року носять упереджений характер. У відомстві зазначили, що сутність таких дій доводить порушення суддею засад правосуддя. 
У березні 2015 року генпрокурор направив у Вищу кваліфікаційну комісію суддів клопотання про відсторонення від посад скандальних суддів Печерського райсуду Києва Оксани Царевич та Сергія Вовка.
Царевич обвинувачували у зловживанні службовим становищем, а також у свідомо неправомірних рішеннях у справах щодо активістів Автомайдану. Обвинувачення не завадили Оксані Царевич скласти іспити для довічного обрання суддею. Щоправда, Вища кваліфікаційна комісія суддів відклала розгляд її довічного обрання, поки не буде винесене рішення у справі переслідування активістів Автомайдану.

ШОКУЮЧА НОВИНА!!! ЧИТАТИ ВСІМ!!! Суд нарешті вирішив, що робити з Оксаною Царевич ШОКУЮЧА НОВИНА!!! ЧИТАТИ ВСІМ!!! Суд нарешті вирішив, що робити з Оксаною Царевич Reviewed by Леся Іваночко on 14:25 Rating: 5