Російський військовий експерт Фельгенгауер назвав дату відновлення великих боїв Загроза військового наступу Росії на Донбасі.
Керівництво Росії не бачить можливості мирного вирішення конфлікту на Донбасі і готує повномасштабну ескалацію військових дій у регіоні. Про це заявив відомий російський військовий експерт Павло Фельгенгауер і повідомив, що наступ російської армії на Донбасі може початися в другій половині серпня.


Експерт нагадав неоднозначну заяву глави Міністерства закордонних справ Росії Сергія Лаврова про те, що мінський процес безперспективний. Фельгенгауер робить висновок, що Москва готується застосувати військові методи впливу на Україну, передає Ukr.Media.

Він також зазначає, що сьогодні в Росії постійно говорять про подальше ослаблення України і розраховують на те, що країна "розвалиться сама".

При цьому в Кремлі активно будують плани і готуються сприяти цьому процесу.

Російський військовий експерт Фельгенгауер назвав дату відновлення великих боїв Загроза військового наступу Росії на Донбасі.  Російський військовий експерт Фельгенгауер назвав дату відновлення великих боїв Загроза військового наступу Росії на Донбасі. Reviewed by Леся Іваночко on 09:41 Rating: 5