Реальне НЛО три доби спостерігав за росіянами (відео)

Реальне НЛО було знято подружньою парою в Новосибірську. Три ночі непізнаний об'єкт тримався в небі яскравим світінням, при цьому змінюючи колір.
Реальне НЛО відобразила на відеокамеру подружня пара з Росії. Нікітіни стверджують, що три ночі поспіль навпроти їх вікна спостерігалася яскрава крапка у небі, яку було видно навіть крізь сумраки, передає Ukr.Media.


11 березня в YouTube з'явилося відео, яке отримало назву "НЛО. Новосибірськ". За словами дружини автора відео, вони живуть на четвертому поверсі, звідки і відбувалася зйомка. Вікна виходять на річку.

Перший, хто помітив світлу пляму у небі, виявився глава сімейства, Сергій Нікітін, який тут же зняв все на камеру телефону. Так як ролик вийшов не кращої якості, на наступний день подружня пара скористалася відеокамерою з 55-кратним збільшенням. Якісне відео вдалося зняти тільки на третій день, і тоді, пара виявила, що світиться пляма змінює колір і схоже на дискобол, який раніше використовували в нічних клубах.


Реальне НЛО три доби спостерігав за росіянами (відео)  Реальне НЛО три доби спостерігав за росіянами (відео) Reviewed by Леся Іваночко on 23:01 Rating: 5