Головне – не перемерзнути: з’явився прогноз погоди до кінця тижня


 У найближчі дні в Україні знову очікуються дощі, мокрий сніг та сильні вітри. Про це на своїй сторінці у Facebook написала синоптик Наталка Діденко. “Сьогоднішні дощі, мокрі сніги, сильні вітри пройшлися усією Україною і так їм сподобалося, що завтра, 17 березня, вони вирішили ще трохи погостювати в нас. Тим більше, що низька температура повітря також залишається”, – відзначила вона.


 Так, за її словами, найближчої ночі в Україні очікується 0-4 градуси тепла, а у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Волинській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській та Сумській областях місцями до 2 градусів морозу. Проте вдень потепліє до +3+8 градусів, а у Донецькій, Луганській областях, на Запоріжжі та в Криму до +10 градусів. “Ще раз про опади.


 Вони – у прогнозі, дощ, можливий мокрий сніг. Але й без сонця не будемо, все ж – весна. На заході та півночі завтра проясниться, без істотних опадів”, – додала Діденко. У Києві п’ятниця, 17 березня, залишиться холодною, вночі близько нуля, на околицях до -2 градусів, вдень +5+8 градусів. У той же час суттєвих опадів в столиці не очікується. 

“У суботу – без особливих змін, вогко, прояснення, холоднувато, а ось в неділю очікується чергове погіршення погоди – дощ, мокрий сніг та посилення вітру. У понеділок – вівторок погода почне вирівнюватися, холод потихеньку зрушиться і вже у середу-четвер, 22-23 березня, відчутно потепліє.

 Ще б пак, 23 березня – всесвітній День метеоролога! Поки що, головне – не перемерзнути і здоровими вийти на святкування 23 березня”, – додала Діденко. Источник:obozrevatel.com 1 

Источник: http://www.amn.com.ua...

Головне – не перемерзнути: з’явився прогноз погоди до кінця тижня Головне – не перемерзнути: з’явився прогноз погоди до кінця тижня Reviewed by Леся Іваночко on 18:42 Rating: 5