НЕЙМОВІРНО!!! СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА-ЗВЕРНЕННЯ ПАРАСЮКА ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПРОЗВУЧАЛА ЯК ГРІМ СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА


Про політичну доцільність і відповідальність. Навіяно на редуті.

«Європейська Україна» — саме так називається коаліція 8 скликання. На даний момент туди входять БПП, Народний фронт, декілька перебіжчиків з інших фракцій, а також час від часу коаліціянтами стають Опозиційний Блок або Відродження.

Але мова не про склад коаліції чи їх домовленість, а про наше спостереження і відношення до цього всього.


Ця коаліція 2 рази помилилась у виборі Генерального прокуророра. Вони двічі змінювали Прем’єра і склад Кабміну в цілому. Призначили Гонтарєву головою Нацбанку і знищили всі спражні реформаторські ініціативи. Вони збільшили податковий тиск і монополізували ринки. До речі, зруйнували е-декларування теж вони.

Тобто вони робили свідому помилку і виправляли цю помилку теж свідомою помилкою.

У Європі чи США за найменший політичний промах такі партії би відправили на смітник історії. А в нас обирають і обирають. Чому?

Тому думаймо! Добре думаймо. Бо якщо ви знову оберете «жити по-новому» тоді я не знаю, що вже казати. Тоді нам точно пороблено.

Якщо важко розібратись у політиці, тоді просто керуйте

НЕЙМОВІРНО!!! СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА-ЗВЕРНЕННЯ ПАРАСЮКА ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПРОЗВУЧАЛА ЯК ГРІМ СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА НЕЙМОВІРНО!!! СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА-ЗВЕРНЕННЯ ПАРАСЮКА ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ПРОЗВУЧАЛА ЯК ГРІМ СЕРЕД ЯСНОГО НЕБА Reviewed by Unknown on 17:53 Rating: 5