СААКАШВІЛІ ЗРОБИВ РІЗКУ ГУЧНУ ЗАЯВУ ПРО ЗНИЩЕННЯ ВЛАДОЮ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ

Про це Міхеїл Саакашвілі написав у своєму Фейсбук:

Ось так почався Новий рік для сотень тисяч сімей — у чергах.

Влада бариг перейшла від імітації реформ до активного знищення малого і середнього бізнесу. Закон, про додаткове оподаткування для підприємців, який «подарував» українцям під Новий рік Порошенко вже дав свої результати.

За тиждень до Нового року були закриті 10850 фізичних осіб підприємців. Станом на сьогодні їх вже 128000.

Тобто влада свідомо знищила 128 тисяч підприємців, які працювали, давали роботу і нехай і нерегулярно, але платили податки. Так, частина з них не працювала через падіння гривні, втечі банків і несприятливої кон’юнктури, але вони хоча б зберігали свій статус в надії на майбутнє, а зараз позбавили і цієї надії.


Повідоляє 33seconds.com.ua

Експерти прогнозують закриття ще мінімум 200 тисяч ФОПів. Баригам не потрібна багата Україна і успішні українці, їм потрібні голодні, безробітні раби, яким вони перед черговими виборами будуть кидати копійки з вкрадених у них же мільярдів, щоб продовжити існування олігархату і створеної ними баригократіі.
Вот так начался Новый год для сотен тысяч семей — в очередях.

Власть барыг перешла от имитации реформ к активному уничтожению малого и среднего бизнеса. Закон, о дополнительном налогообложении для предпринимателей, который «подарил» украинцам под Новый год Порошенко уже дал свои результаты.

За неделю до Нового года были закрыты 10850 физических лиц предпринимателей. По состоянию на сегодняшний день их уже 128000.

То есть власть сознательно уничтожила 128 тысяч предпринимателей, которые работали, давали работу и пусть и нерегулярно, но платили налоги. Да, часть из них не работала из-за падения гривны, бегства банков и неблагоприятной конъюнктуры, но они хотя бы сохраняли свой статус в надежде на будущее, а сейчас отняли и эту надежду.

Эксперты прогнозируют закрытие еще минимум 200 тысяч ФОПов. Барыгам не нужна богатая Украина и успешные украинцы, им нужны голодные, безработные рабы, которым они перед очередными выборами будут бросать гроши из украденных у них же миллиардов, чтобы продлить существование олигархата и созданной ими барыгократии.

СААКАШВІЛІ ЗРОБИВ РІЗКУ ГУЧНУ ЗАЯВУ ПРО ЗНИЩЕННЯ ВЛАДОЮ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ  СААКАШВІЛІ ЗРОБИВ РІЗКУ ГУЧНУ ЗАЯВУ ПРО ЗНИЩЕННЯ ВЛАДОЮ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ Reviewed by Леся Іваночко on 09:36 Rating: 5