"Народ вам Володю не віддасть. Вогонь вже спалахнув і щодня тільки розгорається."- депутат Тимошенко
Так, він порушує законність і діє проти влади і президента. Але хіба ми колись на Майдані, ми всі разом, не робили теж саме??? Більше того, всі загиблі зараз визнані героями України!!!То що, одні і ті ж самі дії супроти старої влади, то добре і навіть подвиг, а проти «нас коханих» то вже злочин? Сообщает http://newkozak.co.ua/


Але ж те що ми всі, і Володя, робили 3 роки тому, ми робили тільки заради України і її народу. Те що Володя робить зараз - теж для України і народу, і позавчорашнє рішення РНБО цьому тільки підтвердження. Вчора влада була одна, сьогодні інша, а завтра буде вже зовсім інша… А народ вічний! І Володя, і такі ж як і він, ми присягали не владі, а НАРОДОВІ УКРАЇНИ.


Тож за що ви, владо і провладні депутати, хочете Володю посадити? За те, що не зрадив своєї присяги народові і служить йому, як може і як уміє? А чи хто-небудь з вас спитали, що думають про Володю десятки тих Майданівців-АТОшників, яких він (і я тому свідок, не раз був з ним разом) витягнув із-за грат на волю??? Витягнув з лабет того режиму, який за 3 роки по Майдані кинув за грати поверх тисячі Маданівців-АТОшників і не кинув жодного, повторюю жодного, з катів Майдану.

Сказав президент про Володю, що він депутат середнього роду і всім зрозуміло, на що він натякнув. Прочитав би краще, що люди в інтернеті про нього самого пишуть. Можливо він розуміє, що колись залишиться в пам’яті народу усього лише політиком епохи Майдану і Володі Парасюка.

А якщо Володя і «воно», то хіба тільки як «явище» - стихійне, незрозуміле і страшне, з самих глибин народних мас. Явище, яке якимось неймовірним чином каталізувало повалення режиму Януковича і так само каталізує повалення існуючого режиму.

Тому, колеги депутати, хто хоче побити Володю – побийте, точніше спробуйте. І це буде по-чоловічому. А хто захоче голосувати за зняття з нього недоторканості – пам’ятайте, в очах усього трудового народу України ви вже кожен політичний труп ще за свого життя.

І усвідомте краще одразу – народ вам Володю не віддасть. Вогонь вже спалахнув і щодня тільки розгорається. Є ще час декому втекти. А закриєте Володю - це однозначно вибух. Слава Україні!

"Народ вам Володю не віддасть. Вогонь вже спалахнув і щодня тільки розгорається."- депутат Тимошенко  "Народ вам Володю не віддасть. Вогонь вже спалахнув і щодня тільки розгорається."- депутат Тимошенко Reviewed by Леся Іваночко on 21:04 Rating: 5