Притула прокоментував свою "готовність" стати президентом

Відомий український гуморист та телеведучий Сергій Притула міг би стати «чудовим президентом України, щоб всі українці б обслюнявилися». Про це заявив сам Притула, коментуючи своє потенційне політичне майбутнє, інформує replyua.net.«Я, як і інші нормальні люди в цій країні, вважаю, що можу керувати цією державою так, що всі просто обслюнявляться. Але мені більше до душі волонтерство, і я не хочу його змішувати з політичною діяльністю. Оскільки тоді моя волонтерська діяльність буде сильно страждати. Як то кажуть, однією попою на два стільці не сядеш», - зазначив він, відповідаючи на питання про те, чи планує він своє політичне майбутнє.

В той самий час гуморист нагадав, що у 2008 році він вже пробував себе у якості політика та зауважив, що цього досвіду йому достатньо. «Колись я вже проводив такий прекрасний експеримент. Я, як те маленьке кошенятко, вмочив свою мордочку в те молоко, подякував усім, хто мені в цьому допомагав та зрозумів, що такого більше робити не варто», - зазначив він, додаючи гумору у свою відповідь. Раніше повідомлялося, що Сергій Притула можливо буде робити кроки в сторону свого політичного майбутнього, оскільки він являється одним із найвпливовіших активістів України.

Притула прокоментував свою "готовність" стати президентом Притула прокоментував свою "готовність" стати президентом Reviewed by Леся Іваночко on 18:27 Rating: 5