Нарешті! Надважлива заява ГРОЙСМАНА, на яку очікували мільйони! (ВІДЕО)


Сьогодні, 28 березня, Прем`єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про запровадження нової програми безкоштовних ліків для українців. Нововведення будуть стосуватисям людей із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою.
Прем`єр-міністр наголосив: “Я думаю ви погодитесь зі мною, що найцінніше в житті кожного з нас – це здоров’я….Бажаю, щоб всі були здорові!”.

Цікаво, що Гройсман ще до свого прем`єрства дуже опікувався цією сферою та вносив власні пропозиції. Так на посаді спікера парламенту Гройсман багато висловлювався щодо процедури закупівлі ліків, їх ціноутворення та інших проблем фармацевтичного бізнесу в Україні. А на початку формування Уряду, вже будучи прем`єр-міністром, він заявив, що буде наводити порядок на ринку ліків і отримав шалений опір, що наразі продовжується.У листопаді 2016 року Володимир Гройсман оголосив, що Уряд буде жорстко реагувати на спроби штучного створення дефіциту на ліки, на які встановлено систему референтного ціноутворення з 1 січня.

“Ми знайдемо рішення, ми підтримаємо тих, хто буде потребувати. Але я ще раз наголошую: якщо хтось буде грати з українським суспільством в дефіцит ліків, я не буду ганятися за усіма – я знайду одного найбільшого і зроблю так, щоб він відчув, що не поважати українських громадян не можна. Для цього у нас є дуже багато різноманітних інструментів”, – казав прем’єр-міністр.

Гройсман підкреслив, що проект планують запустити з 1 квітня 2017 року. Очікуємо на перші вдалі результати впровадження цієї програми.
Читайте також:

Адже, вже були спроби встановлення справедливих цін на ліки з 1 січня, після чого все одно спостерігалися порушення під час перевірок щодо дотримання цінової дисципліни аптечними мережами.


Нарешті! Надважлива заява ГРОЙСМАНА, на яку очікували мільйони! (ВІДЕО) Нарешті! Надважлива заява ГРОЙСМАНА, на яку очікували мільйони! (ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 18:43 Rating: 5