"Поки напівголий Роман Насіров влаштовує комедії під ковдрою - на скромну представницю МЗС і важливий нудний суд - нуль уваги", - журналісткаВідома українська журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що дуже образливо на суді в Гаазі за заступника міністра закордонних справ України Олену Зеркаль.

Пишуть patrioty.org.ua
І виступ добре структуровано і месиджі всі: про малоазійський Боїнг, про фінансування тероризму, про втручання у внутрішньополітичні справи, про утиски кримських татар, але іронія долі в тому, що поки напівголий Роман Насіров влаштовує комедії під ковдрою – на скромну представницю МЗС і важливий нудний суд – нуль уваги.
«Однак сьогодні був перший день слухань, де були надані обґрунтування фінансування Росією тероризму, про обстріли Авдіївки і атаки на Маріуполь і головне: Україна просить на час розгляду справи Росію припинити матеріальну та іншу підтримку груп, які атакують Україну на усіх фронтах», – написала блогер.
За її словами, якщо проаналізувати дві важливі новини по цій справі, з іронією можна подумати, що для того аби звернути увагу українців до процесу в Гаазі, пані Зеркаль мала б вдягнути пеньюар чи залізти в спальний мішок.

"Поки напівголий Роман Насіров влаштовує комедії під ковдрою - на скромну представницю МЗС і важливий нудний суд - нуль уваги", - журналістка "Поки напівголий Роман Насіров влаштовує комедії під ковдрою - на скромну представницю МЗС і важливий нудний суд - нуль уваги", - журналістка Reviewed by Леся Іваночко on 09:55 Rating: 5