ДОБКІН ВИМАГАЄ ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ-“Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ З ТАКИМИ ПСИХОПАТАМИ В ОДНІЙ КРАЇНІ”


Добкін вимагає від’єднати Західну Україну-“Я не хочу жити з такими психопатами в одній країні”

Екс-губернатор Харківщини Михайло Добкін переконаний, що схід України не має жодного відношення до Євромайдану, тому країну необхідно розділити.


“ Цей ідіотизм вже б’є через край. З такими психопатами соромно жити в одній країні.Треба скасовувати пакт Молотова – Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай провалюють!, – написав Добкін у своєму мікроблозі Twetter.


Такий сепаратистський заклик Добкін висловив, коментуючи сьогоднішні акції в Києві., передає lifeworld-24.blogspot.com з посиланням на«Є!».


“ Це у них не істерика. Вони реально інші люди. Ви уявляєте, що у них в голові замість мозку, якщо вони труни по Києву катають ?!, – додав він.

Додамо, що Пакт Молотова-Ріббентропа – таємна міждержавна угода між гітлерівською Німеччиною та СРСР, підписана напередодні початку Другої Світової війни у 1939 році. Пакт гарантував нейтралітет Радянського Союзу в конфлікті Третього Рейху з Польщею та країнами Заходу, та давав можливість повернення Радянським Союзом втрачених Росією у Першій світовій війні територій. Таємним додатковим протоколом визначались сфери взаємних інтересів обох держав у Східній Європі та поділ Польщі між ними при очікуваному нападі Німеччини на Польщу.

ДОБКІН ВИМАГАЄ ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ-“Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ З ТАКИМИ ПСИХОПАТАМИ В ОДНІЙ КРАЇНІ”  ДОБКІН ВИМАГАЄ ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ-“Я НЕ ХОЧУ ЖИТИ З ТАКИМИ ПСИХОПАТАМИ В ОДНІЙ КРАЇНІ” Reviewed by Леся Іваночко on 15:26 Rating: 5