Мережу підірвало відео приниження Путіна з боку Ердогана (ВІДЕО)Президент Туреччини Тайіп Реджеп Ердоган знову публічно принизив президента РФ Володимира Путіна, відзначають користувачі соцмереж. Він запізнився на зустріч з російським лідером.
Новину повідомляє «Преса України».
У мережі з’явилося відео початку зустрічі російського і турецького лідерів. На ньому видно, що Путін прийшов на місце зустрічі в залі першим і чекав Ердогана деякий час. Це помітили спостережливі очі користувачів соцмереж, які назвали інцидент публічним приниженням. <!— 


«Ердоган змусив Путіна переступати з ноги на ногу і колупати в носі перед сотнею телекамер, в очікуванні зустрічі з ним. А ЯК ЖЕ «ПОМІДОРАМИ НЕ ВІДБУДУТЬСЯ», «ВІДПЛАТА НЕМИНУЧа»?»- йдеться в повідомленні до відео.

Користувачі соцмереж кепкують, активно коментуючи цю незручність, що потрапила на телекамери.
«Верещавший про «помідорами не відбудуться» Путін, змушений виколупувати козюльки та сукати ніжками в очікуванні Ердогана на сотню телекамер. 54 тисячі переглядів за 10 годин це підтверджують)», – зазначив marc dean.

«Схожий на собаку, якого недавно отпі…ив господар і тепер боїться ослухатися і терпляче чекає, поки господар зайшов в магазин!» – відреагував користувач під ніком yandex.
«Яке убоге видовище. Бідний путик чекає, навіть сідати на стілець побоюється. Раптом злісний пердоган знову віроломно нижче спини копне», – пише MrLibertious.Мережу підірвало відео приниження Путіна з боку Ердогана (ВІДЕО)  Мережу підірвало відео приниження Путіна з боку Ердогана (ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 19:07 Rating: 5