Захарченко відреагував на рішення РНБО


Ватажок самопроголошеної «Донецької народної республіки» Олександр Захарченко заявив, що йому все одно, які будуть наслідки від прийнятого РНБО України рішення щодо припинення транспортних зв’язків з окупованими територіями на Донбасі.


 Про це у середу пише підконтрольне бойовикам «ДНР» видання «ДАН», інформує replyua.net. «На своїй стороні Київ може робити все що захоче. Хочуть знімати блокаду – нехай знімають. Не хочуть знімати – нехай не знімають.

 Нам від цього не холодно ні гаряче», – каже головний терорист ОРДО. В той самий час Захарченко наголосив, що дане рішення української Ради національної безпеки та оборони ніяким чином не вплине на аналогічне рішення, яке він прийняв кілька тижнів тому. «Колись ми прийняли аналогічне рішення і заборонили везти на Україну нашу продукцію та нашу сировину.

 Це блокада з нашого боку, яку ми не скасовували і не збираємося цього робити», – додав ватажок «ДНР». 

При цьому інший ватажок ОРДО Денис Пушилін заявив, що таким рішенням українська влада фактично порушила другий пакет Мінських домовленостей та «легалізувала злочинні дії учасників блокади Донбасу на державному рівні, що свідчить про українську агресію її влади». Источник:replyua.net

Источник: http://www.amn.com.ua...

Захарченко відреагував на рішення РНБО Захарченко відреагував на рішення РНБО Reviewed by Леся Іваночко on 18:50 Rating: 5