Безсмертний заявив про хорошу нагоду для України на міжнародній арені 04.03.2017

Картинки по запросу Роман Безсмертний

Пропозиції Польщі і Великобританії в альтернативі мінського формату є свідченням їхньої зацікавленості у вирішенні конфлікту в Україні. Таку думку висловив екс-представник України на переговорах у Мінську Роман Безсмертний.


 "Це дуже позитивний крок. Це свідчить про інтерес до вирішення теми, а не до мінським процесу, до вирішення цієї проблеми, до припинення війни мають не тільки країни, які мають регіональне значення, але континентального", - вважає Роман Безсмертний, якого цитує 112.ua. Він зазначив, що багато країн протягом усіх трьох років виявляли зацікавленість в інформації про те, що відбувалося в рамках мінського процесу.

 Роман Безсметрный також додав, що деякі з них, серед них Польща, Литва і Великобританія, навіть пропонували свої послуги в цьому процесі. "А окремі держави надавали такі послуги", - додав Безсмертний. Серед них, зазначив екс-представник України в мінському процесі, США. 

Як зазначив Роман Безсмертний, зараз в України є шанс, користуючись взаємодією з Великобританією, Сполученими Штатами і Польщею запропонувати ініціативи глобального процесу підготовки мирних ініціатив. "У Києва з'явився черговий шанс запропонувати на всіх трьох, розташованих за межами України майданчиках, свої ініціативи. Але при цьому Україна повинна зараз стрімкими кроками напрацьовувати ініціативи, які стосуються проведення реформ", - додав Роман Безсмертний.

источник: http://expres.ua..

Безсмертний заявив про хорошу нагоду для України на міжнародній арені 04.03.2017   Безсмертний заявив про хорошу нагоду для України на міжнародній арені 04.03.2017 Reviewed by Леся Іваночко on 22:47 Rating: 5