ТЕРМІНОВО: Ціла фракція покидає Раду та їде в АТО


Група народних депутатів від “Самопомочі” вирішили покинути Верховну раду та поїхати на Донбас, де приєднаються до блокади торгівлі з окупованими територіями.


Про це заявив глава фракції в Раді Олег Березюк.

“Ми сьогодні їдемо на Схід, будемо поруч із хлопцями, щоб показати, що торгівля на крові колонізує українську державу”, – заявив Березюк.

Він додав, що “Самопоміч” підготувала законопроект про окуповані території . Однак, вчора комітет не проголосував за цей законопроект, відтак нині нардепи його не можуть розглянути.

Я хочу подякувати прикордонникам, СБУ, Генеральному штабу, Міністерству оборони, міграційній службі, МЗС – це видатні чоловіки і жінки української нації, які вчора працювали над цим законом і зробили його. Цей закон потрібен їм, його вимагають люди своєю блокадою торгівлі на крові. На превеликий жаль, вчора профільний комітет не спромігся проголосувати за цей закон, щоб сьогодні він був у залі,
– зазначив Березюк.

Джерело: 24 Канал
ТЕРМІНОВО: Ціла фракція покидає Раду та їде в АТО ТЕРМІНОВО: Ціла фракція покидає Раду та їде в АТО Reviewed by Леся Іваночко on 15:43 Rating: 5