Телеведуча Марічка Падалко показала знімок з чоловіком, глядачі в шоці (ФОТО)


Ведуча "ТСН.Ранок" Марічка Падалко, крім спортивних марафонів, полюбляє також і бальні танці.

Зірка "1+1" та її чоловік, народний депутат Єгор Соболєв, станцювали на сцені клубу, де займається бальними танцями їхня середня донька Маша, передає Корупція.Стар

Річ у тім, що у цьому закладі є традиція: під час щорічного концерту окрім дітей ще "сюрпризом" танцюють і батьки. Для батьків тренер пропонує завжди безкоштовні тренування в певний час, але приєднатися до групових занять у відомої пари не було можливості, тому, що у Єгора дуже непередбачуваний графік.

Про те, що тато з мамою також будуть виступати на концерті, знав лише старший син, але тримав цю новину від сестричок у секреті.

"Мене дуже надихнула пісня "Еверест" яку виконує гурт "Океан Ельзи", тому  я попросила тренера поставити номер саме на неї. Ми танцювали суміш вальсу і фокстроту. Коли часу до виступу залишалося мало, а заняття один раз на тиждень було недостатньо, тому ми пізно ввечері, коли діти засинали, виходили на дитячий майданчик під будинком, і тренувалися під музику яка грала в мобільному. Нас бачили лише сусіди по під'їзду", – ділиться враженнями Марічка.
b1d020a7e5926f414fd00acc97ad18fb
Телеведуча Марічка Падалко показала знімок з чоловіком, глядачі в шоці (ФОТО) Телеведуча Марічка Падалко показала знімок з чоловіком, глядачі в шоці (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 09:29 Rating: 5