Євген Положій: якщо вже вирішили блокувати – то давайте до кінця, по чесному. Чи як?


Далі Євген Положій пише про, на його думку, найболючіше питання. Як пише журналіст, нещодавно в рідному місті кілька патріотичних організацій проводили акції щодо перевізників, які займаються ганебною практикою – возять нерегулярними рейсами людей до Москви.

За словами Положія, треба подивитися в корінь цієї проблеми: ну, скільки там за тиждень перевезе «Спринтер»? 100? 200? Два плацкартних вагона за раз, якщо порівняти. Тому потрібно їхати на всі пункти пропуску на кордон, лягати там на рейки і гальмувати потяги, що йдуть на Росію, особливо міжнародні. Пару разів постоїть «Софія – Москва» на кордоні кілька діб – здійметься міжнародний резонанс, і перелякані європейці дадуть Україні гроші, а, може, і летальну зброю. Знову ж таки, буде що на засіданні Радбезу ООН товаришу Чуркіну, полпреду РФ, сказати, а то він останнім часом якийсь неоригінальний.Cообщает http://www.zvistka.net/..

Звісно, громадяни України, що працюють в Росії, почнуть шукати інші способи перетнути кордон, наприклад, пішки, але там можна поставити загороджувальні загони з добровольців, які зі зброєю в руках зустрінуть любителів довгого москальського рубля. «І, нарешті, головна фішка, що поставить остаточну крапку в цьому питанні: не гаючи часу, потрібно створити на громадських засадах альтернативу Службу Безпеки України, що мусить вирахувати адреси всіх тих ганебних заробітчан, і попередити їхні родини про невідворотні наслідки, якщо за тиждень їхні родичі не повернуться в Україну.

Так, тут немає роботи, але робота є в Польщі, Чехії, та де завгодно. Зрештою, мільйони людей сидять на допомозі по безробіттю, ніде не працюють і не хочуть працювати, отримують від держави субсидії – і нічого, не подохли, зате не стали зрадниками Батьківщини. Ось з кого потрібно брати приклад. Оце я розумію – блокада. Наразі, якщо вже блокувати – то давайте до кінця, по чесному. Чи як?», – резюмував Євген Положій.
Євген Положій: якщо вже вирішили блокувати – то давайте до кінця, по чесному. Чи як? Євген Положій: якщо вже вирішили блокувати – то давайте до кінця, по чесному. Чи як? Reviewed by Леся Іваночко on 16:10 Rating: 5