Комбат загнав Гройсмана у куток: Якщо обороноздатність "сил АТО" може постраждати від припинення поставок вугілля, то чому ці поставки не припинить сама країна агресор?

Картинки по запросу гройсман


Пане прем'єр-міністр, вимкніть дурня.

Гройсман: "Через блокування на Донбасі може постраждати обороноздатність сил АТО. Не буде вугілля - не буде металу, не буде металу - не буде броні, не буде броні - не буде танків".

Пане Гройсман, у мене до вас питання. Якщо обороноздатність "сил АТО" може постраждати від припинення поставок вугілля, то чому ці поставки не припинить сама країна агресор? Адже вугілля в Україну поставляється як з території країни - агресора, так і з території їй окупованою. Тобто країна - агресор зацікавлена в тому, щоб "обороноздатність сил АТО" не знижувалася?

Пане прем'єр-міністр, вимкніть дурня, вже навіть Вінницька облрада підтримала блокаду. Ви перетворюєтеся в ходячий анекдот.
Комбат загнав Гройсмана у куток: Якщо обороноздатність "сил АТО" може постраждати від припинення поставок вугілля, то чому ці поставки не припинить сама країна агресор? Комбат загнав Гройсмана у куток: Якщо обороноздатність "сил АТО" може постраждати від припинення поставок вугілля, то чому ці поставки не припинить сама країна агресор? Reviewed by Леся Іваночко on 08:53 Rating: 5