Український десантник одним пострілом знищив ворожу БМП (+відео)


Український десантник одним пострілом знищив ворожу БМП (+відео)

By Роман Джигринюк at 02:47 ВійнаУ зоні АТО 24-річний десантник з Черкащини з першого пострілу протитанковим ракетним комплексом знищив ворожий БМП. Сталося це на околицях окупованого Донецька. Про це повідомляє Міністерство оборони України

“Це був другий раз, коли я стріляв з ПТРК. Вперше — на полігоні, під час навчання. А другий, як бачите, вже у бойових умовах”, – розповідає офіцер-десантник з позивним “Стас”.
За його словами, доба, коли трапилась ця подія, була досить “гарячою”: бойовики били по позиціях сусідів.
“Відпрацьовували”» зі стрілецької зброї, крупнокаліберних кулеметів та РПГ. А коли у зоні видимості з’явилась ворожа БМП і також почала вести вогонь по наших укріпленнях, боєць вирішив знищити її з допомогою дозволених мінськими угодами протитанкових засобів.
“Лише побачивши, як за декілька секунд після запуску ракети з цілі вистрілив сніп іскор, потім вона задиміла і, зрештою, вибухнула, я зрозумів, що поцілив. Це ж бій, ти дієш на рефлексах і у крові бурлить адреналін”, – розповідає хлопець.
За сміливість командири офіцера-десантника направили до вищого штабу документи про його представлення до ордена Богдана Хмельницького. Крім того, за знищення ворожої бронетехніки боєць має отримати грошову винагороду.

Український десантник одним пострілом знищив ворожу БМП (+відео) Український десантник одним пострілом знищив ворожу БМП (+відео) Reviewed by Леся Іваночко on 04:45 Rating: 5