ТЕРМІНОВО! Здійнено напад на кортеж Президента України Петра Порошенка біля Конча-Заспи! (ФОТО)


15 лютого 2017 року, розпочалась фермерська всеукраїнська попереджувальна акцію протесту проти зняття мораторію на продаж земель с/г призначення.

У столиці хлібороби Київщини заблокували дорогу з Конча-Заспи на Київ навіть зупинили кортеж Президента П.Порошенка. У акції взяли також участь фермери зі Згурівщини.Пишет http://www.bbcccnn.com.ua
Про це повідомляє “Згурівська Правда” із посиланням на прес-службу Асоціації фермерів та приватних землевласників України.
“Я думаю, що ця зустріч, хоч і була коротка, але й була дуже корисною як для фермерів, так і для президента. Я дуже радий, що він також побачив на власні очі нашу акцію протесту”, – підкреслив Іван Томич.

Голова АФЗУ Київської області Олександр Чубук зазначив, що акція була попереджувальною. Її ціллю було заявити про свої вимоги до влади – заборонити продаж найдорожчого національного ресурсу – української землі. На його думку акція була результативною і якщо буде потрібно – вона повториться, але в інших масштабах.
За його словами, таке місце для проведення страйку було обрано не просто так, оскільки саме у районі села Конча-Заспа проживає велика кількість представників влади, як то народних депутатів, так і представники адміністрації президента.
“У наступні кілька місяців ми плануємо зробити все для вирішення питань земельних відносин, які накопилися. В нас поки що немає плану провести якомога більше акцій у цьому році, проте є задача вирішити всі проблеми захисту рідної землі”, – повідомив президент АФЗУ.
Загальнодержавний селянський страйк, який був організований “Всеукраїнським комітетом захисту рідної землі”, зібрав близько 10 тис. учасників по всій країні.
Крім Київщини фермерами блокувалися дороги на Заході України: с. Малі Дорогостої Млинівського району Рівненської області, траса на Чернівці в м. Ярмолинці, траса на Хмельницький в м. Шепепівці, а також на Сході України в місті Лиман Донецької області.

Також Томич сказав, що якщо у лютому пролетіла лише перша ластівка, то в березні вже прилетить ворон. У такому разі, акції будуть більш серйозними, наприклад, є пропозиція яка надходила від фермерів про проведення акції по перекриття траси в кожному з районів України.

ТЕРМІНОВО! Здійнено напад на кортеж Президента України Петра Порошенка біля Конча-Заспи! (ФОТО)  ТЕРМІНОВО! Здійнено напад на кортеж Президента України Петра Порошенка біля Конча-Заспи! (ФОТО) Reviewed by Леся Іваночко on 21:25 Rating: 5