Викрадено нардепа від БПП Гончаренка. Оновлюється
Народного депутата від БПП Олексія Гончаренка викрали невідомі


Про це повідомляє "Думская" з посиланням на прокуратуру Одещини.


Причини і обставини викрадення народного депутата не повідомляються.

Інформацію про викрадення також підтверджує "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-секретаря прокуратури Одеської області Інну Вербу.

Зазначимо, що за інформацією ЗМІ, власником "Думской" є викрадений Гончаренко.

14.05 Власні джерела Еспресо.TV у ГПУ підтвердили викрадення Гончаренка

14.20 У БПП розповіли подробиці щодо зникнення Гончаренка. Зокрема, стало відомо, що члени фракції БПП не бачили народного депутата Олексія Гончаренка зі вчорашнього вечора

15.00 Стало відомо, що з телефона Гончаренка заходили у мережу близько години тому.

Гончаренко - заступник голови фракції БПП у Верховній Раді.

Зазначимо, що політична кар’єра Гончаренка почалася у 2005 році, коли він став головою Одеської міської організації партії "Союз". Втім вже наприкінці року, партія "Союз" стала частиною Партію регіонів. В результаті у 2006 році Гончаренко пройшов до Одеської міської ради у складі Партії регіонів.

Під час місцевих виборів восени 2010 року Гончаренко балотувався до Одеської обласної ради у складі Партії регіонів, а вже у листопаді того ж року його було обрано на посаду заступника голови Одеської обласної ради.

Вже за два роки народний депутат став офіційним кандидатом від Партії регіонів на 133-му виборчому окрузі. Попри це, після подій на Майдані 2014 року, Гончаренко вийшов з Партії регіонів і звільнився з посади першого заступника голови Одеської облради.

На парламентських виборах 2014 року пройшов до Верховної Ради за списком партії "Блок Петра Порошенка".
8 лютого нардеп фракції БПП Олексій Гончаренко намалював на уламку Берлінської стіни поблизу посольства ФРН слово NEIN (ні), пояснивши свій вчинок протестом проти висловлювання посла.

Зазначимо, що прокуратурою Києва розпочато кримінальне провадження за фактом нападу нардепа Олексія Гончаренка на меморіал біля посольства Німеччини в Україні.
Петро Порошенко назвав неприйнятною поведінку нардепа.

Викрадено нардепа від БПП Гончаренка. Оновлюється  Викрадено нардепа від БПП Гончаренка. Оновлюється Reviewed by Леся Іваночко on 18:24 Rating: 5