“ТАК СПИТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ВОЇН, ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ. ДЕРЖАВУ, ДЕ ПРЕЗИДЕНТ ПЕРЕКОНУЄ, ЩО АРМІЯ ДОСЯГЛА ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ”, – СОЦМЕРЕЖУ ОБУРИВ ЗНІМОК ІЗ ЗОНИ АТОТак спить український воїн, який захищає Україну. Державу, де президент переконує, що армія досягла рівня європейської”, – соцмережу обурив знімок із зони АТО
передає intermarium.

У той час, коли депутати декларують мільйони готвкою та на банківських рахунках, наші захисники сплять на землі просто неба.

“Дивіться сюди! Так спить український воїн, який захищає Україну. Державу, де президент переконує, що армія досягла рівня європейської”, – написав користувач Facebook Віктор Свищо та поділився знімком, який змушує відразу відчути обурення, сум та гордість за наших військових.

“Депутати, не соромлячись, декларують мільйонні статки вкрадені з державної казни. Дивлячись на те фото, можна сказати одне, владі плювати на українських воїнів і на Україну!”, – додав Свищо.

“ТАК СПИТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ВОЇН, ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ. ДЕРЖАВУ, ДЕ ПРЕЗИДЕНТ ПЕРЕКОНУЄ, ЩО АРМІЯ ДОСЯГЛА ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ”, – СОЦМЕРЕЖУ ОБУРИВ ЗНІМОК ІЗ ЗОНИ АТО  “ТАК СПИТЬ УКРАЇНСЬКИЙ ВОЇН, ЯКИЙ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ. ДЕРЖАВУ, ДЕ ПРЕЗИДЕНТ ПЕРЕКОНУЄ, ЩО АРМІЯ ДОСЯГЛА ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ”, – СОЦМЕРЕЖУ ОБУРИВ ЗНІМОК ІЗ ЗОНИ АТО Reviewed by Леся Іваночко on 04:48 Rating: 5