ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ (ВІДЕО)


Визнання фейкових документів з боку РФ потребує посилення санкцій. Про це президент України Петро Порошенко говорив з Комісаром ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління в кризових ситуаціях Хрістосом Стиліанідесом. Заява президента з цього приводу опублікована на офіційній сторінці глави держави у Facebook, передають Патріоти України.
Сообщает http://www.zvistka.net/

“Ми зараз спостерігаємо постійні порушення Мінських угод. Ми бачимо не лише порушення режиму припинення вогню, а й абсолютно цинічне рішення щодо визнання фейкових документів фейкових республік.

З точки зору міжнародного права це вже є елементом визнання цих незаконних формувань і, де-факто, відмови від Мінського процесу, оскільки ці кроки є несумісними з імплементацією Мінських домовленостей. Вважаємо, що це надзвичайно тривожне явище і воно потребує рішучих дій аж до посилення санкцій!” – зазначив президент.
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ (ВІДЕО)  ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ (ВІДЕО) Reviewed by Леся Іваночко on 18:19 Rating: 5