Патріарх Філарет: "Києво-Печерська Лавра скоро стане українською. Потерпіть!"

Картинки по запросу Патріарх Філарет:
Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет запевняє, що Києво-Печерська лавра обов'язково буде українською.
Про це він сказав, відповідаючи на запитання, чи є можливості забрати Києво-Печерську лавру у Російської православної церкви та віддати державі, передає Укрінформ. "Лавра буде українською. Треба потерпіти", - сказав патріарх Філарет. Він зауважив, що в 1988 році за його керівництва Українською церквою Лавра була передана від держави церкві.

 "І за три роки я відремонтував Аннозачатіївську церкву, Хрестовоздвиженський храм та корпус на Ближніх печерах. Я відремонтував майже зруйнований 49-й корпус, побудував новий корпус для духовної семінарії. Це все було зроблено мною, за кошти церкви. Моя резиденція була в 49-му корпусі.

 Але ми пішли звідти, бо тодішня міська влади прислала ОМОН, який вимагав наших захисників покинути її", - розповів патріарх. Раніше повідомлялося, що електронна петиція щодо переведення Києво-Печерської лаври з Московського у Київський патріархат набрала необхідну кількість голосів і прийнята до розгляду Київрадою.

 Тим часом голова Синодального інформаційного відділу УПЦ МП єпископ Климент (Вечеря) вважає, що ця ініціатива "спрямована на розпалювання міжконфесійної ворожнечі в Україні".

Патріарх Філарет: "Києво-Печерська Лавра скоро стане українською. Потерпіть!" Патріарх Філарет: "Києво-Печерська Лавра скоро стане українською. Потерпіть!" Reviewed by Леся Іваночко on 22:00 Rating: 5