ЧИТАТИ ВСІМ!!!!“НАХ*Й ЦИХ ІДІОТІВ З ЇХ ТРУНАМИ І СМІТТЯМ В ГОЛОВІ! ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ!!!”, – ДОБКІН СВОЄЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ ВЕСЬ СВІТ


Добкін вимагає відмінити Пакт Молотова-Ріббентропа і від’єднати Західну Україну


Екс-губернатор Харківщини Михайло Добкін переконаний, що схід України не має жодного відношення до Євромайдану, тому країну необхідно розділити.

Цей ідіотизм вже б’є через край. З такими психопатами соромно жити в одній стране.Надо скасовувати пакт Молотова – Ріббентропа! До біса цих ідіотів з їх трунами і сміттям в голові! Нехай провалюють!, – написав Добкін у своєму мікроблозі Twetter.

Такий сепаратистський заклик Добкін висловив, коментуючи сьогоднішні акції в Києві., передає«Є!».

“ Це у них не істерика. Вони реально інші люди. Ви уявляєте, що у них в голові замість мозку, якщо вони труни по Києву катають ?!, – додав він.

Додамо, що Пакт Молотова-Ріббентропа – таємна міждержавна угода між гітлерівською Німеччиною та СРСР, підписана напередодні початку Другої Світової війни у 1939 році. Пакт гарантував нейтралітет Радянського Союзу в конфлікті Третього Рейху з Польщею та країнами Заходу, та давав можливість повернення Радянським Союзом втрачених Росією у Першій світовій війні територій.

Таємним додатковим протоколом визначались сфери взаємних інтересів обох держав у Східній Європі та поділ Польщі між ними при очікуваному нападі Німеччини на Польщу.

ЧИТАТИ ВСІМ!!!!“НАХ*Й ЦИХ ІДІОТІВ З ЇХ ТРУНАМИ І СМІТТЯМ В ГОЛОВІ! ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ!!!”, – ДОБКІН СВОЄЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ ВЕСЬ СВІТ ЧИТАТИ ВСІМ!!!!“НАХ*Й ЦИХ ІДІОТІВ З ЇХ ТРУНАМИ І СМІТТЯМ В ГОЛОВІ! ВІД’ЄДНАТИ ЗАХІДНУ УКРАЇНУ!!!”, – ДОБКІН СВОЄЮ ЗАЯВОЮ ШОКУВАВ ВЕСЬ СВІТ Reviewed by Леся Іваночко on 19:41 Rating: 5