Авдіївку атакували російські танки: Військові припускають, що йдеться про новітній Т-90, - нардеп Корчинська

Авдіївку атакували російські танки: Військові припускають, що йдеться про новітній Т-90, - нардеп Корчинська


По Авдіївці били з танків, військові припускають, що застосовувався Т-90. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила народний депутат (РПЛ) Оксана Корчинська.Сообщает http://antikor.com.ua..

"Активний обстріл почався з обіду. Військові позиції обстрілювали увесь день. У нас є загиблий військовослужбовець. Близько 40 хвилин тому обстріляли центр міста, це за 400 м від нашої цивільної лікарні, де я зараз знаходжуся. Хлопець стояв на бордюрі, поцілили танком. Військові вважають, що Т-90, що це фугасно-осколковий снаряд, 125 мм", - зазначила вона.

За словами Корчинської, мирний мешканець загинув на місці, у нього залишилося двоє дітей. "Наші бригади були поряд, але, на жаль, його врятувати вже було неможливо", - зауважила вона.

При цьому Корчинська повідомила, що внаслідок обстрілів було зруйновано два багатоповерхових будинки, на вул. Гагаріна, 1 і Гагаріна, 12. "Нам пощастило, що в одному будинку не було людей. В іншому будинку була зірвана опалювальна система. Так, у нас є ще один з середнім опіком цивільний мешканець, він уже в лікарні, в хірургії. Це чоловік похилого віку, у нього опіки 1-2 ступеня", - сказала вона.

Корчинська додала, що був ще один травмований, однак він від госпіталізації відмовився. Інших відомостей про поранених внаслідок обстрілу не надходило.

"Усі наші групи військових медиків, цивільних медиків і парамедиків повністю мобілізовані. Ми повністю знаходимося у бойовій готовності. Паніки немає. У центрі міста працюють пожежники. У нас постійна координація, є зв’язок. По військових зараз триває обстріл, чути вибухи. На жаль, я так розумію, ніч буде важкою", - зазначила вона.
Авдіївку атакували російські танки: Військові припускають, що йдеться про новітній Т-90, - нардеп Корчинська  Авдіївку атакували російські танки: Військові припускають, що йдеться про новітній Т-90, - нардеп Корчинська Reviewed by Леся Іваночко on 09:05 Rating: 5