ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК СОЛОДКО ЖИВЕТЬСЯ ДІТЯМ ТЕРОРИСТІВ У "ХУНТІВСЬКОМУ" КИЄВІ

Картинки по запросу ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК СОЛОДКО ЖИВЕТЬСЯ ДІТЯМ ТЕРОРИСТІВ У "ХУНТІВСЬКОМУ" КИЄВІ
Поки на їхніх рідних землях батьки вбивають мирне населення, "молодь Новоросії" шикує у ненависній Україні. Діти терористичних лідерів так званих ЛНР та ДНР віддають перевагу життю серед хунти. 

Своїм дорогим життям у столиці вони не соромлячись хизуються у соціальних мережах, поки рідну землю решетять снарядами бойовики під керівництвом їхніх батьків. Про це йдеться у програмі "Гроші". Поки їхній батько Володимир Струк розпалює конфлікт на сході, Каріна та Каміла ведуть пафосне життя у столиці ворожої хунти – Києві. Генеральна прокуратура України підтвердила, що Володимир Струк – луганський бізнесмен та колишній регіонал – спонсорує сепаратистів.

Він особисто організував загони озброєних бойовиків. Дивіться фото: Російський журналіст розшукав таємничу доньку Путіна Поки тато важко "працює", Каріна та Каміла розважаються у кращих клубах Києва, що з гордістю демонструють на своїх сторінках в Instagram. Каріна Струк має власне підприємство "Луга-Прес" та катається на Porshe. Дівчата люблять подорожі та розваги, особливо у Європі, до якої так бояться потрапити лідери терористів. Інша спадкоємиця ідейної матері – Ольга Черенкова.

Її матуся Лариса Айрапетян – "міністр" охорони здоров'я так званої ЛНР. Вона навіть змагалася за право очолити "республіку", але програла Ігорю Плотницькому. Ольга дуже пишається матір'ю та активно підтримує її на своїх сторінках у соціальних мережах. Проте під час активного військового конфлікту на рідній Луганщині, дівчина навчалася на території ненависної України, у Кіровограді.

ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК СОЛОДКО ЖИВЕТЬСЯ ДІТЯМ ТЕРОРИСТІВ У "ХУНТІВСЬКОМУ" КИЄВІ ЖУРНАЛІСТИ ПОКАЗАЛИ, ЯК СОЛОДКО ЖИВЕТЬСЯ ДІТЯМ ТЕРОРИСТІВ У "ХУНТІВСЬКОМУ" КИЄВІ Reviewed by Леся Іваночко on 23:01 Rating: 5